Bizimle iletişim kur
Helen Chen

Telefon numarası : 86--15990027181

China National Air Separation Engineering Co., Ltd.

Çin Ulusal Hava Ayrımı Mühendisliği Co, Ltd

  • China National Air Separation Engineering Co., Ltd.
  • China National Air Separation Engineering Co., Ltd.
  • China National Air Separation Engineering Co., Ltd.
  • China National Air Separation Engineering Co., Ltd.
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, Aracısı, Satıcı
Markalar CNASEC No. Çalışanları 150~200
Yıllık satış 5000000-10000000 Yıl kurulan 1981
İhracat p.c 20% - 30%
Giriş
  • 1981 yılında kuruldu.
  • Yüksek yeni teknoloji kuruluşu
  • Ana iş: mühendislik danışmanlığı, teknik tasarım, teknoloji entegrasyonu, ekipman teklifi, ekipman temini, montaj, EPC projesi, yatırım ve işletme vb.
  • Çalışanlar: 200'den fazla

1981 yılında kurulan Çin Ulusal Hava Ayrıştırma Engineering Co, Ltd, eski Çin Ulusal Hava Ayrıştırma Tesisi Anonim Şirketi tarafından yeniden yapılandırılmış ve çeşitlendirilmiş hisse haklarından oluşan bir anonim şirkettir. Halen, dünyanın en büyük 500 kuruluşu olan China National Machinery Industry Corporation'ın (SINOMACH) anahtar üyesi olan China Pudong Development Machinery Industry Co., Ltd.'nin bir bağlı ortaklığıdır.

30 yılı aşkın yorucu gelişme ile CNASEC, aynı anda mühendislik tasarımı, danışmanlık ve EPC projeleri geliştirirken, teknolojiyi çekirdek olarak alan ulusal bir mühendislik şirketi haline geldi. Hava ayırma ve sıvılaştırma mühendisliği, doğal gaz ayırma ve sıvılaştırma mühendisliği, kriyojenik sıvı depolama ve ulaştırma mühendisliği, çevre koruma mühendisliği, kanalizasyon mühendisliğinin derin işlemesi ve geri dönüşümü, kimya mühendisliği projeleri, kapsamlı enerji geri dönüşümü ve kullanımı, otomatik kontrol teknolojisi konularında faaliyet gösteren iş alanlarımız. hem de alt ürünleri üreticisi olarak.

CNASEC, bugüne kadar LNG ve

Etilen ve 100.000 m3 seviyesinde tam muhafaza tankları tasarlama ve geliştirme kabiliyetine sahiptir. Ayrıca, inşaat sürecinin kısa vadeli hedeflerini gerçekleştiren ve büyük ölçekli kriyojenik sıvılaştırılmış depolama ve taşıma projelerinin ulusal marka imajını başarıyla şekillendiren bir dizi standartlaştırılmış depolama tankı mühendisliği sistemini başarıyla genelleştirmiştir!

Otuz yılı aşkın bir süredir girişimcilik gelişimi geçmişini takiben, “müşteriler için değer yaratmak” misyonu ile, “güvenilir mühendislik hizmeti uzmanı olma”, ülkemize geri dönme ve toplumumuza hizmet etme konusunda kararlıyız. “İnsan odaklı olmak, sebebi vurgulamak ve dürüstlüğe dayanmak” gibi temel değerlere rehberlik edeceğiz ve hayatın her kesiminden arkadaşlarınızla ellerle bir araya gelmek, yeniden ihtişam yaratmak ve güzel geleceğimizi bir araya getirmek için hazırız.

Geçmiş

Şirket 1981 yılında kurulmuş ve 2006 yılında yeniden yapılandırılmış ve 2016 yılında Çin Ulusal Hava Ayrıştırma Mühendisliği A.Ş. olarak değiştirilmiştir.

1981 yılında kurulan Çin Ulusal Hava Ayrıştırma Engineering Co, Ltd. müşteri için. Hizmet kapsamı; tasarım, satın alma, üretim, montaj, bakım, proje yönetimi ve proje işlemlerini vb. Kapsar.


CNASEC, yaklaşık 200 çalışana sahip olup, mühendislik tasarımı, ekipman entegrasyonu, mühendislik inşaatı, proje yönetimi ve sözleşmeli EPC genel sözleşmesi de dahil olmak üzere kurulduğundan bu yana 1000'den fazla projeye imza attı. “Mükemmel mühendislik proje yönetimi”, “Mükemmel genel müteahhit”, “Bilim ve teknoloji icadı” gibi ödüller kazandı.

Hizmet
CNASEC, profesyonel ve zengin deneyime sahip kendi mühendislik ve teknik ekibine sahiptir. Profesyonel ve teknik personel, profesyonel seviye kıdemli mühendis 2 kişi, her tür ulusal tescilli mühendis 65 kişi dahil olmak üzere toplam çalışan sayısının% 93'ünü oluşturuyor; işlemin temellerini kapsayan genel çizim tasarımı, otomatik kontrol, elektrik, mimari, yapı , inşaat mühendisliği, kanalizasyon mühendisliği, tedarik, inşaat yönetimi ve proje bütçesi s, Proje öncesi danışmanlık, fabrika planlama, proje fizibilite çalışması, mühendislik tasarımı, ekipman ve malzeme entegrasyonu, uluslararası ticaret.

Büyük İş Modu

Proje Yönetimi ve Tasarım

Ekibimiz

Şirket, göreceli mühendis olarak zengin deneyime sahip kendi mühendislik ve teknik ekibine sahiptir. Profesyonel mühendisler, iki profesör kıdemli mühendis, devlet konseyine özel ödenek sağlayan bir teknik uzman ve 65 çalışanı dahil olmak üzere toplam çalışanların% 93'ünü oluşturuyor ve 65 çalışanın işlem, genel çizim, ekipman, otomatik kontrol, elektrik dallarını kapsayan ulusal kayıtlı mühendis sertifikaları var. mimarlık, yapı, inşaat mühendisliği, kanalizasyon mühendisliği, tedarik, inşaat yönetimi vb.