ZDG Serisi Süperkritik CO2 Ekstraksiyon Makinesi Vakum Kemer Tipi Kurutucu

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: CNASEC
Türü: Vakumlu Kemer Tipi Kurutucu Adı: Süperkritik CO2 Ekstraksiyon Makinesi
Modeli: ZDG Serisi Malzeme: SUS304 Paslanmaz Çelik
Vurgulamak:

super critical co2 extraction plant

ZDG Serisi Vakumlu Bant Tipi Kurutucu

Vakumlu otomatik bant tipi kurutucunun çalışma prensibi: Yüksek vakum dereceli kapta, malzeme yavaş hareket eden bantta sürekli kaplanır, ince kaplama yapılır; kayış, malzemeyi ısıtma bölümüne iletir, malzemeyi ısıtır ve sert bir şekilde nemlendirir ve ardından malzemeyi kırılganlığa soğutan ve terminalde toplanan soğutma bölümüne girer. Çünkü yüksek vakum derecesinde kurutma, düşük kurutma sıcaklığı, orijinal tadı çıkarmada iyidir. Bu arada, tüm süreç sürekli otomatik çalışan kurutma, GMP temiz üretim gerekliliği ile uyumlu ve Çin tıbbı modernizasyonu en iyi seçimdir

Temel özellikleri

Kurutma ürünü, su ekstraktı, alkol ekstresi veya diğer organik çözücü ekstraktı yoluyla, genellikle katı miktar içeren konsantre sıvının yaklaşık% 50 olduğu, herhangi bir yardımcı malzeme eklenmesine gerek olmayan konsantre doğal ilaç sıvısıdır.

2. ana gövde yapısı paslanmaz çelik sızdırmazlık kabı, sürekli çalışmak, sürekli besleme boşaltma, sürekli besleme malzemesi. İlaç ihtiyacını, gıda üretim kalite yönetim kuralını karşılar.

3. Vakumlu bant tipi kurutucunun tüm kurutma işlemi 4-5 bölüme, 3-4 ısıtma bölümüne ve 1 soğutma bölümüne bölünmüştür.

4. Ünite ısıtma kaynağı, su soğutma sistemi ile donatılmış sıcak su ve basınçlı sıcak su benimser. Isıtma kaynağı, buhar ve elektrikli ısıtma yöntemlerini benimser.

5. Kurutma işleminden önce, akışkanlığı eklemek için malzemenin önceden ısıtılmış olması, malzemeyi beslemek için vidalı ölçüm pompasını kullanması, ayrıca Çin tıbbı ekstresiyle yüksek viskoziteli (göreceli yoğunluk: 1.35-1.45) süt, kahve için uygun hazır çay ve yüksek emici reçine.

6. Şarj miktarı çok az olsa bile, şarj cihazı ince ayar yapabilir ve otomatik kontrol yapabilir, kaplama cihazı kurutma teknolojisini optimize etmek için düzgün bir şekilde kaplayabilir; Her kayış besleme pompası olarak sadece vidalı pompa ile donatılmıştır.

7. Kemerler ithal Teflon kayış, sopa direnmek, kimyasal ürünlere karşı direnç, -70 260 ~ 260 ℃ sıcaklık dayanmak ve FDA onayını geçmek, tıp, gıda endüstrisinde kullanılan güvenlik olabilir. Uzunluk teknik göre, farklı özelliklere sahip, her kayış ayrı ayrı değişken frekans motor tarafından sürdü, kayış hareket hızı değişken frekans kontrol hız birimi tarafından ayarlanır.

8. Doğal tıbbın termal hassasiyeti nedeniyle, düşük sıcaklıkta kurutma yöntemini benimser, kurutma işleminde ürün sıcaklığı genellikle 40 ℃ -50 ℃ arasındadır.

9. Vakum kurutucu SUS304 paslanmaz çelik benimser, tüm sızdırmazlık parçaları ilaç endüstrisinin ihtiyacına göredir, GMP kuralına uygundur.

İletişim bilgileri
DU