Düşen Film Evaporatör Konsantrasyon Ekipmanları 5-8 Bar Buhar Basıncı

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: CNASEC
Sertifika: ASME, CE
Min sipariş miktarı: > 1
Türü: Konsantrasyon Ekipmanları Özelliği: yüksek verimli enerji tasarrufu
Yüksek Konsantrasyon Oranı: 1/51/10 geniş viskozite alanı: &lt;400cp</span>
Buhar basıncı (Bar): 5-8 Ürün adı: Çok etkili Güz filmi Evaporatör
Vakum derecesi (Bar): 0,9 Karakteristik: Patlama ısı iletimi
Vurgulamak:

mechanical vapor recompression

,

falling film evaporator

Düşen Film Evaporatör Konsantrasyon Ekipmanları 5-8 Bar Buhar Basıncı

Çok etkili Güz filmi Evaporatör

Tür: Konsantrasyon Ekipmanları
Yüksek Konsantrasyon Oranı: 1/51/10
Buhar Basıncı (Bar): 5-8
Vakum Derecesi (Bar): 0.9
Özellik: Yüksek Verimli Enerji Tasarrufu
Geniş Viskozite Alanı: <400cp
Ürün adı: Çok Etkili Güz Film Evaporatör
Karakteristik: Burst Isı İletimi

Çok Etkili Düşey Film Evaporatör, seyreltik çözeltiyi kaynamaya kadar ısıtmak için düşen buharlaşma prensibini benimseyerek, suyun bir kısmını konsantre çözelti amacına ulaşmak için buharlaştırır. Bu cihaz seti, uluslararası gelişmiş standartlara kadar her teknik endeksle operasyonel gelişimimizde yeni bir üretimdir. Geleneksel buharlaştırıcıya kıyasla ürünümüz gıda işleme, meyve suyu konsantresi, içme üretimi, süt ürünleri üretimi, kimya endüstrisi, ilaç endüstrisi, atık su arıtma ve çevresel proje vb. Alanlarda, düşük maliyetli, kolay kullanım avantajlarına sahip alanlarda yaygın olarak uygulanır. ve geleneksel evaporatöre göre istikrarlı performans

Temel özellikleri:

1. Burst ısı iletimi ve enerji tasarrufu. Yüksek verimli, enerji tasarrufu sağlayan bir konsantrasyon ekipmanı olarak, buharlaştırıcı, düşük buhar tüketimi ile ısı enerjisini tamamen kullanan iki etkili, üç etkili, dört etkili ve beş etkili buharlaştırma sistemine monte edilebilir. Sadece bir kilogram buhar, dört kilogram suyu buharlaştırabilir. Bir etki buharlaştırıcı kabuğu, jet ısı pompasının geçmesi sonucunda basınçlı enerji transferinden kinetik enerjiye dönüştürülerek vakum altında çalışır. Bir efektin arka buharı, ön ısıtıcının içine, ısıtılmış sıvının sekonder bir buharının, bir kez daha bir ısı etkisi ile jet-ısı pompası ile pompalanmasıyla girer.

2. Yüksek Konsantrasyon Oranı (1/51/10), geniş viskozite alanı (<400cp) Düşen film buharlaşmasından dolayı, sıvı film boru duvarı boyunca yukarıdan aşağıya doğru akar. Dahası, yerçekimi nedeniyle yüksek viskoziteli çözelti koklaşmadan kolayca akar ve buharlaşır.

3. Ekipman, akış aşağı veya sürekli akışlı beslemenin yanı sıra akış aşağı sürekli beslemeyi de benimseyebilir. Aşağı akış beslemesi benimsediğinde, çözeltinin akış yönü ısıtma buharıyla aynıdır ve malzeme tek etkiye girer. Bununla birlikte, yukarı akış beslemesi benimsendiğinde, ilk etkiden çıkarken malzemeyi son etkiden girin.

4. Ekipman manuel olarak, yarı otomatik veya otomatik olarak kontrol edilebilir. Otomatik olarak kontrol edildiğinde, buhar basıncı, her kontrol noktasının sıcaklığı, sıvı seviyesi, vakum derecesi ve besleme sıvısı ağırlığı vb. Gibi teknolojik parametreler, sensör üzerinden bilgisayar kontrol sistemine değerlerini bildirir, böylece operatör bu parametreyi bilgisayar tarafından kontrol edebilir Kontrol odasında.

5. Ekipman, farklı malzemeler ve TA2 Titanyum, lCrl8Ni9Ti paslanmaz çelik, sıradan karbon çelik (malzemeyle temas eden yüzey özel antiseptik ve pas önleyici boya ile boyanır) gibi teknolojik taleplere göre farklı malzemeden yapılabilir. Atıksu arıtımı koşulu altında, sıradan karbon çeliğinin yüzeyine özel antiseptik ve pas önleyici boya ile maruz kalındığında, fabrikamız tarafından tekrar tekrar test edilen çok sayıda cihaz yatırımı tasarruf edilebilir. Bu yüzden ekipman, atıksu arıtma istasyonu için gerçekten tercih edilen bir üründür, (GMP) standartlarını karşılar.

Teknik parametreler

Buharlaşma kapasitesi (kg / saat) 1000 3000 6000 10000
Buhar tüketimi (kg / saat) 300 900 1800 3000
Su tüketimi (t / h) 10 15 28 45
Güç tüketimi (Kw) 10 16 30 45
Buhar basıncı (Bar) 5-8
Vakum derecesi (Bar) 0.9
Dış boyut (m) 4.5x2.5x6 5.5x6x10 7.5x3.5x14 8.5x3.5x16

İletişim bilgileri
DU